Зізнання грішного книголюба

Спостерігала за тим, як цей тег гуляв собі Insta, а тут підступна Юля Дутка взяла і мене затегала у фб. Що ж, мушу зізнаватися:)

1. Гординя. Яку книгу ви згадуєте, коли хочете здаватись інтелектуалом?

Часом навпаки хочеться зруйнувати образ читаки, і розкажати, що читаю комікси, або ж дитліт чи підліткову. Умисно хизуватися умняковою літ-рою, нє-нє, це нецікаво і по-снобськи.

2. Жадібність. Яка найдешевша і найдорожча книга?

Не купую альбомів чи подарункових видань, то немаю аж дуже дорогих книг. Тому з найдорожчих, хіба книжки привезені або подаровані з-за кордону (Барнз “Англія, Англія” чи то Ташенівський альбом Ван Гога). Найдешевші – куплені на якихось розпродажах, чи давно та ашанівські книжки)).

3. Гнів. До якого автора ви відчуваєте гнів і любов одночасно?

Можливо, Кейт Аткінсон, хоча тут любові більше. А гнів, бо часом її сюжетні виверти тебе водночас вражають, і ти відійти від них не можеш.

4. Хіть. Які риси характеру ви вважаєте привабливими у жіночої та чоловічої статі.

Якщо говорити про літгероїв, то з жіночих я люблю вредних старушенцій (Олівія Кіттерідж, бабуся Бакмана, Ляля Денеля). От не знаю із чим це пов’язати, але старушенції – це моє)) (не знаю, наскільки це про хіть). Щодо чоловічих… хмм. Холерики, істерики, меланхоліки, не знаю, про людей із відхиленнями завжди цікавіш читати. А от про хіть… мабуть, гумор і трохи брутальності – мої риси)). Прошу дуже серйозно не сприймати мої відповіді. пс. Чомусь із чоловічих героїв, які сподобалися востаннє згадався лише пес Гаспид, це рахується?)))

5. Зажерливість. Яку книгу ви перечитуєте із задоволенням?

Хмм. Тут знову проблемка. Я зажерлива в іншому. Мені зазвичай шкода часу на книжку, яку вже прочитала, сіріозлі. Тому… Сюди хіба можна “Над прірвою у житі” зарахувати. Я його найбільш перечитувала, але кожен раз це були якість випадковості, але без шкодування. Тому, мабуть, я ще в пошуках такої книжки. А ваші які? Мені завжди про таке цікаво слухати.

6. Лінь. Яку книгу вам не дала дочитати лінь?

Навряд чи саме лінь стає причиною у таких випадка. От “Улісс” добре читався, але то текст, який із собою в торбинці не потаскаєш, по сторіночкі в день також не дуже, треба засісти і прочитати, але поки не вдалося((

Ще у мене довга історія із “Інноваторами”, книжка цікава, але паперова версія, як на мене, має замалий шрифт, тому часом електронку почитую.

7. Заздрість. Які книги ви хотіли б мати?

До конкретних книг такого немає. Є заздрість до закордонних бібліотек, в яких можна легко взяти сучасну літературу, ще й англомовну, і можна навіть замовляти книжки, які тобі потрібні. І біблітеока для тебе їх купує! (Да-да, Юля, це я про твої розповіді про шведські бібліотеки). Але вірю, що з часом і в нас таке з’явиться).

 

Беріть тег, кому хочеться, хоча думаю, що ви вже давненько на нього відповіли:)

пс. На фото саме така бібліотека із пункту 7 в Тель-Авіві)

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s