Виконала перед собою невеличку читацьку обіцянку (дочитала 4го Гаррі) та й побігла за іншими із форумними бажаннячками.
Як і попередні рази не збираюся купувати усе у Львові (бо важко/незручно/треба тримати себе в руках). Трішки назбираю протягом осені у видавництвах та книгарнях. Дещо із бажаного вже є, тож із нього розпочнемо:
Флаш. Вірджинія Вулф. Ok.Publishing
Неперевершеної Вірджинії читала лише Місіс Делловей, і це було незабутньо. Вирішила прочитати усе, що зможу-натраплю. Флаш якось намагалася російською, але не пішло. А тут свіжостворене видавництво береться, ще й так красиво за цю роботу. Книжку замовила наперед, і вже маю. Дивіться на красу. Крім оформлення тішить імя редакторки – Марія Шагурі (я її знаю, як авторку проекту україномовних коміксів від DC та редакторку видавництва Рідна мова, після якого мій читацький досвід були лише приємним).
Інтернат. Сергій Жадана. Меридіан Черновіц
Тут нікого не здивую. Так, як я вже маю нового Жадана (люблю його як і прозу, так і поезію). Ні, ще не прочитала. Дуже довго уникала відгуків, але куди там. Початок читання виявився емоційно важким. Похмуро-осіннім. Відклала, щоб присвятити більше часу. Скоро повернуся.
Години. Майкл Каннінгем. Віват
Гарно пасує до новинки Вулф. Роман-основа до відомої екранізації про відому письменницю у тому числі, яку колись дивилася, і дуже полюбила. Інший роман Каннінгема мені не так пішов, але тут вперше українською, тож буду читати.
І ще не придбане:
Колір магії та Правда. Террі Пратчетт. ВСЛ
Так, я дуже хочу Террі Пратчетта українською! Я не читала нічого ще повністю, лише слухала шматочки з аудіокнижок і чула дуууже багато чого хорошого. З моїм новим фантасто-челенджем я Пратчетта ніяк не можу оминути. Тим паче ВСЛ робить знову красу. У передчутті. Перша (Колір магії) вже в продажу.
Тінь вітру. Карлос Руїс Сафон. КСД (перевидання)
На прохання шанувальників КСД змилувались і випустили перевидання Сафона. Мені книжку радили звідусіль, тож думаю нарешті візьмусь. Ще й іспанці. Ще й магічне. Ще й книжки. Ну і Барселона (з містом у мене поки не аж так склалося, але раптом це стане поштовхом до нової мандрівки).
За синіми дверима. Марцін Щигельський. Урбіно
Читала “Ковчег часу” Щигельського, і це було дуже окок (відгук тут). Тут підліткове, загадкове, проблемне, польське. Найбільш у цьому приваблює автор і вибачте обкладинка. Далі побачимо.

Моя бабуся просить їй вибачити. Фредерік Бакман. Книголав
Скандинавський флер діє і на мене. Про Бакмана чула багато і переважно хорошого. За нього взявся #книголав, а це обіцяє дуже красиві видання. Крім, “бабусі” мають ще три книжки видавати (так, Уве також). Побачимо, як воно. Обкладинка Стронґовського, якщо що)
Мюнхгаузен. Правда про неправду. Флікс. ВСЛ
Тут пояснювати нічого не треба. Перший комікс від ВСЛ! Усе. Має бути красиво. Ще й видання у жанрі класичне.
Пташина колискова. Оксана Лущевська. Світлана Балух. Читаріум
А ще я у візуальному захваті від цього дитячого видання. Птахи. Вишиті. Реалістично зображені. Краса. Думаю, мо собі колекцію птахокнижок завести?)
Два пасинки Митрополита. Владислав Івченко. Дискурсус: Не читала Івченка, але цікаво. Тут про Шептицького, гостросюжетне та пригодницьке. Не знаю, чи моє, але у торбину спроби піде.
Дім для Дома. Вікторія Амеліна. ВСЛ: Ще одна історія про/від песика від молодої авторки Амеліної. Я її давно хочу почитати. Цей раз історія сім’ї, ще й Львів, треба спробувати.
Охайні прописи ерцгерцога Вільгельма. Наталка Сняданко. ВСЛ: Схожа історія, ніколи не читала, але хочу спробувати. Тут привабила історія Вишиваного.
Обидва Борхеси від ВСЛ: В мене Борхес – незакритий гештальт. ВСЛ обкладинками переконав, що треба із цим щось робити.
Анімаліум. ВСЛ: Красивуще видання про фауну для дітей. Як завжди, я буду довго сперечатися із собою, чи потрібно мені таке видання. Але малюнки будуть проситися на ручки. Погортаю обов’язково.
Ловець повітряних зміїв. Хосейні. ВСЛ: Бестселер про Афганістан. Ще теж до кінця не знаю, чи моє, але спробувати можна.
Ще задивляюся на Сола Беллоу, перевидання Гемінґвея і…заберіть від мене ВСЛ))
Дикий робот. Пітер Браун. Віват
Графічний роман про роботесу. Про нього торік гарно написала Марічка Удуд для блогу Якабу. Жанр і тема мені підморгують.
Всьо ясно. Джонатан Сафран Фоер. КСД
Усі думають, як суржик потрапив у назву. Але перекладав Семків, тому начебто боятися не треба. Фоера я не читала, а треба.
Ще декілька новинок, які вийшли за місяць до, але рахуються форумними.
Руїни бога. Кейт Аткінсон. Наш формат
Новинка усіх новинок. Вимріяна і бажана. Вже прочитана і обговорема (чотирикратний відгук тут).
Американські боги. Ніл Ґейман. КМ-Букс
Ще не придбана і не читала, але у списку намбер ван.
З най-най це наче усе, точно щось забула. Точно щось буде не зі списку, так і веселіше. А поки пішла читати програму, тож побажайте мені успіхів!)
Теж дивлюся в бік Сафона, Хосейні і “Мюнхгаузена”, тільки якось несміливо. Ну, а Пратчетта точно буду брати. І Борхеса (половину вже маю). І… Ні, щось це починає суперечити нововіднайденим принципам 🙂
ПодобаєтьсяВподобано 1 особа
На Хосейні я теж несміливо позираю, але скоріше так, ніж ні. О, дуже хочу і Борхеса і Пратчетта вживу пожмакати.) З принципами на Форумі важко, ай ноу зет філінг
ПодобаєтьсяВподобано 1 особа