по книжковому арсеналю

Вести книжковий блог і не заговорити про Книжковий Арсенал – це майже злочин. Тому – ось воно щастя, яке триватиме цього року аж 9 днів. Скажу, по правді у мене за 3 дні вже з’явилася залежність. Від цього різноманіття якісної літератури, крутих заходів із зарубжними і нашими звичайно письменниками. На зарубіжних наголошую, бо де їх у нас побачиш окрім як на Форумі, до якого ще довго або під час Французької весни – чи іншого іноземного фестивалю. А тут, ось вони європейські інтелектуали нам під ніс – дивіться, нюхайте, слухайте, захоплюйтеся, вчіться, і нарешті порівнюйте та аналізуйте. Поки я була лише на трьох зустрічах – із чарівним французом Тьєрі Ессом, із весельчаком чехом Ярославом Рудішем (від книги якого я останні пару днів не можу відірватися) та вже легендарним (не побоюсь цього слова) поляком Вишневським, книг якого, до речі, ще не встигла почитати. 

Після цього я вже стовідсотково налаштувалась, або навіть почала читати книги:

  • Тьєрі Есс “Демон” (роман про дослідження природи зла на фоні Чеченьский воєн)
  • Ярослав Рудіш “Останні дні панку в “Гельсінкі” (роман про замурову соціалістичну Німеччину, молодість і панк, та про те як ті ж молодість і панк відходять)
  • Януш Леон Вишневський “На face із сином” (книга начебто написана від імені матері В. із пекла – парадоксально, сюрреалістично)

Що ще? Далі буде.

p.s. і як же хочеться, щоб це свято тривало і тривало…

 

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s